پیچ و مهره آژاکس
| ---------

پیچ و مهره در اهواز

عرضه مستقیم انواع پیچ و مهره صنعتی در اهواز در سایزهای مختلف میلی متری و اینچی و بصورت خودرنگ و آبکاری شده صورت می گیرد. عرضه انواع پیچ های شش گوش نیم دنده استاندارد DIN931 و تمام دنده استاندارد DIN933 از جنس آهنی در گرید های 4.6 و 5.6 ، خشکه 8.8 و فولادی گرید 10.9 و 12.9 و از جنس استنلس استیل در دو گرید 304 و 316 نگیر و استاندارد های دیگر طبق درخواست مشتریان صورت می پذیرد. عرضه پیچ آن در اهواز در گرید های مختلف تولید شده طبق استاندارد DIN912 و همچنین پیچ آلن مغزی در کوتاهترین زمان انجام می شود.

: فروشگاه
اهواز: آدرس
: تلفن
: فکس
---------: موبایل
ahvaz@ajaxbolt.com: ایمیل
: مدیریت
ثبت اطلاعات نمایندگان شهرستان به منزله تایید کیفیت کالا و صحت کسب و کار از طرف پیچ و مهره آژاکس نمی باشد و صرفا معرفی همکاران کاری می باشد.

فاکتورهای درخواست و زمان تحویل پیچ و مهره در اهواز

پیش از تماس جهت استعلام قیمت و یا درخواست پیچ و مهره در اهواز حتما حداقل زمان تحویل را بررسی نمایید. بسیاری از پیچ و مهره های رند و خوراک بازار در سایزهای متداول و گرید های متداول در انبار فروشگاه موجود می باشند اما جهت سفارش پیچ و مهره های خاص تر مخصوصا گرید و استاندارد های خاص این اجناس باید در صورت موجود بودن در کارخانه و انبار تهران و در صورت عدم موجودیت تولید و حتی وارد شوند. همچنین جهت استعلام قیمت حتما سایز دقیق پیچ و مهره مورد نظر شامل قطر و طول، نوع دنده میلی متری ، اینچی، ریز و درشت، گرید و جنس پیچ و مهره، استاندارد تولید در صورت خاص بودن و نوع آبکاری را نیز قید نمایید.

استاد بولت و پیچ و مهره صنایع نفت و پتروشیمی در اهواز

به سبب تمرکز منابع نفتی و میدان های نفتی متعدد در شهر خوزستان و اهواز پیچ و مهره های صنعتی در اهواز بیشتر برای صنایع نفت و پتروشیمی و معمولا در شکل استاد بولت های گرید های بالا تهیه می شوند. از این رو انواع و گرید های مختلف استاد بولت B7, B8, B8M, B16 در سایزهای مختلف اینچی و طبق استاندارد ASTM A193 موجود و عرضه می شوند. پیچ و مهره ها و استاد بولت ها جهت خطوط انتقال نفت و در اتصالات شیر آلات و فلنج ها نیز به وفور در شهر اهواز مورد استفاده قرار می گیرند.

عرضه انواع پیچ و مهره شش گوش

عرضه انواع پیچ و مهره شش گوش
آژاکس تولید کننده انواع پیچ و مهره شش گوش

تولید کننده انواع استادبولت

تولید کننده انواع استادبولت
آژاکس تولید کننده انواع استادبولت

پیچ شش گوش کلاس 10.9 و 12.9

پیچ شش گوش کلاس 10.9 و 12.9
آژاکس تولید کننده انواع پیچ شش گوش کلاس 10.9 و 12.9

پیچ و مهره گالوانیزه

پیچ و مهره گالوانیزه
آژاکس تولید کننده انواع پیچ و مهره

  ابعاد پیچ
  مقالات مرتبط
  + تفاوت پیچ اسکرو و پیچ بولت

  ajaxbolt.com
  پیچ و مهره آژاکس
  تولید کننده و عمده فروش
  پیچ شش گوش، استادبولت و آلن
  پیچ و مهره نانوتجارت
  TEL : 09125030071
  FAX : 02155401754
  EMAIL : sales [at] ajaxbolt [dot] com